Меню сайту
Корисні посилання
Головна » 2013 » Жовтень » 29 » Дебют першокурсника
12:25
Дебют першокурсника

23 жовтня 2013 року в КВНЗ  "Чорнобильське медичне училище" відбувся Дебют першокурсника.  "Новоспечені" студенти мали змогу продемонструвати  свої таланти і довести, що вони є гідними звання  "студент". 

Першими, за умовами жеребкування, показали свої здібності 2-А курс. В гумористичній формі вони представили еліту своєї групи. А розвеселити зал вдалось сценками про звичайні будні молодих людей, які знаходять вихід із будь-якої ситуації. Не оминули вони й вічної теми кохання, саме тому лунали романтичні мелодії у виконанні Кучеренко Анни, Андрущенко Яни  та Лоскутових Анастасії та Ганни.


 Досить оригінальним виявився виступ групи 2-Б, для яких  навчання в училищі – як мандрівка у казку з цікавими персонажами та новими пригодами. Порадували музичними композиціями Литвиненко Юлія та Присівко Богдана. А майстерністю читання репу Олександру Капшуку вдалось зачарувати жіночу половину залу.

 

 Українська душа живе в кожному громадянину нашої держави. Саме її оспівали студентки 2-В курсу. Свої музичні таланти продемонстрували Бурбела  Ірина,  Борисюк Світлана та Ольга Божко. Приємно здивувала своїм виступом  Бурбела  Ірина, яка майстерно прочитала вірш Тараса Шевченка "Лілея".

   

 Різножанровим виявився виступ групи 2-Г. Був озвучений вірш про медичного працівника та лунали музичні композиції у виконанні Коханевич Альони і Зімич Олени. Цікаво студентки провели драйвову фізкультрозминку,  яка не тільки збадьорила всіх присутніх, а й залишила приємний спогад про групу.

 На завершення дебюту з напутніми словами виступив директор Чорнобильського медичного училища  Сосюкало. М.П. Він побажав першокурсникам удачі та витримки у всіх їх починаннях. Відтепер вони є повноправними членами нашої дружної училищної родини.


Переглядів: 289 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017