Меню сайту
Корисні посилання
Головна » 2013 » Грудень » 4 » Міжнародний день інвалідів.
11:25
Міжнародний день інвалідів.


3 грудня в світі щорічно відзначають  Міжнародний день інвалідів. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об’єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято. Основною метою всіх заходів, які присвячені цьому дню є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

28 листопада 2013 року в приміщенні Яготинського РБК відбувся захід  з нагоди вищевказаного дня, організований міжрайонною територіальною українською організацією товариства глухих.

Давайте задумаємось … Понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами в результаті розумових, фізичних чи сенсорних розладів. За останні сім років чисельність інвалідів в Україні, на жаль, зросла в більш ніж на півмільйона. Сьогодні два мільйони наших громадян – інваліди (тобто кожний вісімнадцятий наш співвітчизник).

Саме для таких людей і було організовано свято. З посмішками на обличчі та теплими оплесками зустрів зал акторів театру міміки та жестів «Райдуга».  Всі присутні в залі були зачаровані грою артистів. Та мало хто знав, що вони не мають можливості чути, адже актори танцювали так, ніби вони відчувають ритм пісні, співали, ніби чують мелодію, а  грали так, немов пережили кожну історію, що відображали на сцені. Репертуар театру найрізноманітніший - від українських народних пісень до сучасної музики, хореографічних постановок та театралізованих міні-вистав.

Гра акторів театру «Райдуга» справила надзвичайне враження на всіх глядачів, оскільки  люди, не маючи можливості чути звуки, слова, музику показали надзвичайно високий рівень артистизму.

Висловлюючи захоплення побаченим і почутим, від імені всіх студентів нашого медичного училища зі словами подяки акторам та організаторам заходу ( голова товариства глухих – Яковлєв Володимир Генадієвич ) виступила студентка 3-В курсу Брензей Ірина. Вона наголосила на тому, що інвалідність - це не вирок. Інваліди можуть бути, і багато з них є, повноцінними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають навіть багатьох абсолютно здорових членів нашого суспільства бути активними в житті.


Переглядів: 276 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017