Меню сайту
Корисні посилання
Головна » 2014 » Квітень » 17 » Тренінг на тему: «Лідерство в студентському самоврядуванні»
09:36
Тренінг на тему: «Лідерство в студентському самоврядуванні»

Рада студентського самоврядування – невід’ємна частина організації студентського життя, до якої входять ті, хто має активну громадську позицію, хто плідно працює над самовдосконаленням і самовихованням. Тому студентське самоврядування є важливим фактором розвитку суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи в колективі, формування майбутньої еліти української нації.

З метою залучення студентів до реалізації державної молодіжної політики шляхом створення команди та вирішення соціальних проблем молоді, управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» спільно з обласною студентською радою запланували проведення Київської обласної школи лідерів студентського самоврядування.

 15 квітня 2014 року на базі  Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся перший тренінг на тему: «Лідерство в студентському самоврядуванні», в якому взяли участь студенти Чорнобильського медичного коледжу Брензей Ірина (З-В курс) та Жаркова Дарія (2-Г курс).

Тренінг проводив учасник Спілки ініціативної молоді (СІМ) – Рижак Артем. Заняття розпочалось із знайомства, де всі учасники мали можливість дізнатись щось цікаве один про одного. Під час знайомства було сформовано 8 команд, кожна з яких придумала свою назву, девіз та склала список  питань, на які хотіла отримати відповіді під час тренінгу. Студенти отримали інформацію про те, як стати лідером, створити свою команду для роботи, як мотивувати учасника команди, як краще працювати з людьми та досягти успіху. Крім цього, всі грали в цікаві ігри, дискутували на різні теми та знайшли відповіді на ті питання, які їх цікавили.

 

Захід був дуже цікавим і корисним для учасників, оскільки дав можливість отримати навички роботи щодо організації студентського самоврядування, познайомитись з однолітками і просто чудово провести час.

 

 
Переглядів: 229 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017