Меню сайту
Корисні посилання

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Навчальний процес


НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС
 
                    Навчальний процес  в училищі організований на основі чинного законодавства України, наказів та рішень Міністерства освіти України та Міністерства охорони здоров"я України, Закону України "Про вищу освіту", положення "Про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", затвердженого наказом Міносвіти України від 12.06.1993 р. № 161.
Робочі навчальні плани розроблені на основі орієнтовних навчальних планів:
спеціальність 5.12010101 Лікувальна справа - 2011 року,
термін підготовки – 3 роки;
спеціальність 5.12010102 Сестринська справа - 2011 року,
Термін підготовки – 3 роки.
                   Теоретичні підготовка студентів здійснюється на лекціях  та семінарських заняттях. Тривалість – 2 академічні години. Практичні заняття проводяться в кабінетах, лабораторіях, на базі Яготинської ЦРЛ. Тривалість занять -  4 академічних години.
                   Ефективність навчального процесу досягається впровадженням
модульно-рейтингової системи навчання, новітніх, в тому числі комп'ютерних,  технологій, інтерактивних методів навчання, використанням мультимедійних презентацій, тематичного тестового котролю, відеотехніки  та ін. Використання різноманітних сучасних форм навчання сприяє підвищенню рівня пізнавальної активності студентів, розвитку в них творчого мислення.
                   Особливе місце в навчальному процесі займає самостійна позааудиторна робота студентів, яка розширює кругозір, сприяє розвитку творчої активності, допомагає детальніше вивчати програмний матеріал.
                   Викладачами училища розроблені методичні рекомендації до всіх тем для самостійного опрацювання програмного матеріалу. Їх мета – допомогти знайти і використати матеріал за темою, виділити головне, що необхідно знати і  вміти, провести самоконтроль здобутих знань.
                   Методичне забезпечення з ПСРС наявне в кабінетах та лабораторіях,
з деяких дисциплін – у читальному залі бібліотеки.  
Категорія: Мої статті | Додав: ЧМУ (07.06.2011)
Переглядів: 1071 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020