Меню сайту
Корисні посилання

Гуртки

Гурток з іноземної мови «Поліглоти»

  Керівник гуртка Толкачов Олександр Миколайович, викладач вищої категорії. Протягом останніх років  гурток працює над створенням, систематизацією та накопиченням розмовного матеріалу, модельних фраз за  розділами тематичних  праць в англійській мові. 

    Як підсумок роботи,  гуртківцями створений  англо-український тематичний  розмовник за     професійним спрямуванням  (медична термінологія).  Розмовник використовується в подальшому навчанні на заняттях.

 

 

 

Анатомічний гурток «Прометей»

 

   Анатомічний гурток «Прометей» працює в коледжі більше 15 років. Керівник гуртка - Штефан Лариса Данилівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії. Гуртківцями  вивчена  проблема впливу типу вищої нервової діяльності на успішність студентів. Результати досліджень висвітлювались на конференції, використовувались при вивченні типів вищої нервової діяльності на заняттях з анатомії, фізіології.  В даний час гуртківці працюють над темою: «Гострота зору студентів коледжу і її зміни за роки навчання». Отримані результати збагатять знання  студентів при вивченні предмету «Офтальмологія».

 

 

Краєзнавчий гурток

   Краєзнавчий гурток працює з 1999 року під керівництвом викладача вищої  категорії  Квітковського Сергія  Володимировича.

   За час свого існування члени гуртка працювали над різними проблемами краєзнавчої направленості. А саме: 

    - вивчення історії рідного краю;

    - оформлення фотовітрин про воїнів АТО - випускників навчального закладу;

    - дослідження становлення і розвитку лікувальних закладів міст і сіл України;

  - проведення  соціологічних досліджень та пошукової роботи, направленої на вивчення ролі особистості в історії, культурі та медицині.

   Таке різноманіття направлень роботи більш активізує пізнавальну діяльність, підвищує інтелектуальний рівень студентів, розширює їх кругозір,  формує активну життєву позицію та патріотичні настрої.Для більш детальних досліджень гуртківці щороку відвідують місцевий краєзнавчий  музей, історичний музей, Київський музей медицини, архіви.

    В результаті проведеної роботи було підготовлено багато цікавого матеріалу у формі реферативних повідомлень, представлення яких відбувається на засіданнях гуртка та на підсумковій науково-практичній  конференції.

Спортивний гурток

   Спортивний гурток «Ескулап»  було організовано 3 жовтня 2002 року. Основними завданнями спортивного гуртка є пропаганда здорового способу життя, організація та проведення спортивно-масових,  фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів в Чорнобильському медичному коледжі. До складу гуртка входять фізорги всіх академічних груп медичного коледжу. Загальне керівництво здійснює керівник фізичного виховання, викладач вищої категорії Кушніров Володимир Анатолійович.

   Протягом навчального року гуртківцями організовується багато спортивних заходів, кожний з яких неодмінно завершується нагородженням переможців та призерів змагань.

   По-особливому проводяться традиційні заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту ( вересень) та Пам'яті Героїв Чорнобиля (квітень), на яких студенти  не тільки беруть  участь у спортивних змаганнях, але й готують смачну студентську кашу.

     У гострій боротьбі змагаються студенти з волейболу та баскетболу, з настільного тенісу та шашок, з рухливої гри «Лапта» та силового  і легкоатлетичного багатоборства…

 

 

 

Гурток з  інфектології та епідеміології

   Керівник гуртка – Кузнєцова Людмила Павлівна, спеціаліст вищої категорії.

   Гурток створений 10 років тому. Протягом 5 років гуртківці працювали над збором та обробкою статистичних  даних       захворюваності  на вірусні гепатити в районах області (Баришівський, Яготинський, Переяслав-Хмельницький  та  Згурівський).

  Про результати дослідження були зроблені узагальнюючі висновки, з якими студенти виступили на науково-практичних   конференціях.

   Останні 2 роки гуртківці зацікавилися життям видатних учених, які ціною свого життя доводили істину:

- це досліди вчених на собі;

                                                                                      - ліквідація небезпечних інфекційних хвороб.

   На даний час гуртківці запланували  вивчити маловідомі факти із життя вчених-земляків (Д. Заболотний, Л.В. Громашевський).

 

Гурток з акушерства та гінекології

   "А.еліта" (Акушерська еліта)  працює під керівництвом викладача вищої категорії Кравченко Тетяни Володимирівни  з 1996 року. Науково-пошукова робота є невід'ємною складовою підготовки молодшого спеціаліста в галузі медицини, яка поєднує науку з практичною медициною. Поруч із знанням з дисципліни студенти повинні оволодіти уміннями проводити  відбір наукової інформації і здійснювати її аналіз, уміти не тільки запам'ятовувати факти, а й порівнювати їх, ілюструвати матеріал прикладами, висловлювати власні думки, узагальнювати, робити висновки.

    Основні напрямки, за якими ведеться робота:

1. Онкологічні захворювання жіночих статевих органів.

2. Вроджені вади розвитку плода.

3. Значення і наслідки раннього переривання вагітності.

Елементи науково-пошукової роботи використовуються під час проведення теоретичних та практичних занять, засідань гуртка, студентських конференцій. Студенти-гуртківці під час державних екзаменів та на захисті переддипломної практики завжди демонструють значно вищий рівень знань.

 

Гурток з  педіатрії

     Керівник гуртка - Гопкало Юлія Петрівна, викладач - спеціаліст.

 

   Гурток створений 2 роки назад. Гуртківці вивчали статистичні дані по захворюваності дітей Яготинського,  Згурівського,  Переяслав- Хмельницького, Баришівського та Бориспільського районів на гострий стенозуючий ларингіт та захворювання органів дихання, серцево-судинної  системи, шлунково-кишкового тракту. За результатами досліджень були зроблені доповіді на студентських науково- практичних конференціях. В     даний час вивчаються статистичні дані про кількість грудного вигодовування в зазначених районах області.

 

 

 

Гурток з  неврології

   Гурток  створений 3 роки тому під керівництвом Лісової Світлани Іванівни, викладача ІІ категорії.

  Протягом 3 років гуртківці працювали над проблемними питаннями з курсу неврології, такими  як головний біль, демієлінізуючі захворювання нервової системи, а також збирали статистичні дані щодо захворюваності на ГПМК по м. Яготин та Яготинському району, над чим працюють і нині.

 

  Представники гуртка беруть активну участь у студентських науково-практичних конференціях.

 

Гурток з  фітотерапії та внутрішніх хвороб 

   Керівник гуртка – Шулла Марія Іванівна,  викладач вищої категорії, стаж роботи – 28 років.

   Гурток створений 15 років тому. Протягом 5 років гуртківці займались виготовленням гербарію лікарських рослин Яготинщини, працювали над     збором та обробкою статистичних даних по захворюваності виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки, цукрового діабету, туберкульозу легень  в районах області (Баришівський, Бориспільський, Яготинський, Переяслав-Хмельницький та Згурівський).

   Про результати дослідження були зроблені узагальнюючі висновки, які представлені  на студентських науково-практичних конференціях.

  Останні 3 роки гуртківці вивчають ріст захворюваності на цукровий діабет у м. Яготин та Яготинському районі  та продовжують вивчати  різні методики нетрадиційної медицини: літотерапія (лікування камінням), гепатогенні зони, гомеопатична терапія.

 

 

Гурток з ОМІ та інформаційних технологій

"Новітні технології не виконуватимуть вашу роботу замість вас, вони допоможуть вам виконувати її краще, простіше і ефективніше".

А. В. Владзимирський

   Керівник гуртка - Кошма Ольга  Миколаївнавикладач вищої категорії.

   Пріоритетними напрямками роботи гуртка є:

- удосконалення навичків роботи з новітніми інформаційними технологіями;

- вивчення будови  і  принципу дії сучасних медичних установах,  що використовуються в лікувальних закладах;

- вивчення найпоширеніших новітніх методів діагностики захворювань та лікування хворих.

 

 

 

 

 

 

 

Гурток з офтальмології

   Гурток  функціонує протягом 3-х років під керівництвом викладача першої категорії Кузьменко Наталії Дмитрівни.

     Пошукова робота членів гуртка направлена на вивчення теми "Медицина учора. Сьогодні. Завтра". На даному етапі гутківці займаються вивченням історії становлення офтальмології як науки та вкладу визначних офтальмологів ХІХ-ХХ століття в медицину.  

 

 

 

 

Гурток з  хірургії

   Гурток з хірургії функціонує протягом 18 років під керівництвом викладача вищої категорії Литвиненко Наталії Валеріївни.

   Без минулого немає майбутнього. Тому протягом останніх 5 років пошукова робота членів гуртка направлена на вивчення  вкладу визначних хірургів XIX - XX ст.  в  розвиток української школи хірургів. Така тематика спонукає студентів розширити світогляд в області медицини, розкрити творчі здібності та яскраву індивідуальність на прикладі відомих учених.

   Для більш детального дослідження проблеми, зацікавлення та залучення нових членів гуртка керівником щороку організовуються екскурсії до музею медицини (м.Київ), музею-садиби М.І.Пирогова (м.Вінниця). Як результат плідної роботи гуртківцями підготовлено багато цікавого матеріалу, з яким можна ознайомитись під час щорічної підсумкової науково - практичної конференції та в кабінеті доклінічної практики з хірургії.

 

 

 
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 374
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019