Меню сайту
Корисні посилання
Архів записів

Практичне навчання

 

Організація і проведення  всіх видів практичного навчання, яке має на меті набуття та закріплення студентами професійних навичок та вмінь із відповідної спеціальності, здійснюється згідно з наказом № 690 Міністерства охорони здоров"я України від 07.12.2005 р. на практичних базах м. Яготина та Київської області,  які затверджені наказом № 2-Н Департаменту охорони здоров’я  Київської облдержадміністрації від 14.01.2020 р.

Базами проходження виробничої та переддипломної практик студентів коледжу є:

КНП "Яготинська ЦРЛ" та "ЯЦПМСД" Яготинської районної ради; 

КНП "Згурівська ЦРЛ" та  "ЗЦПМСД" Згурівської районної ради Київської області;

КНП "Березанська МЛ" Березанської міської ради;

КНП "Баришівська ЦРЛ"та "БЦПМСД" Баришівської районної ради Київської області; 

КНП Переяслав-Хмельницької районної ради "Переяслав-Хмельницька ЦРЛ" та "П-ХЦПМСД",  філія КЗ Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" "Переяслав-Хмельницька станція екстреної медичної допомоги";

КНП Бориспільської районної ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" та "БЦПМСД", філія КЗ Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" "Бориспільська станція екстреної медичної допомоги".

З базами лікувальних закладів укладені угоди на проведення практики студентів терміном на 5 років.

Метою виробничої практики є удосконалення студентами навичок зі спеціальності, закріплення та систематизація знань та вмінь відповідно до стандартів практичної підготовки медичної сестри та фельдшера.

Коледж має відповідно до вимог навчальних планів 3 лабораторії, 17 кабінетів, 1 комп’ютерний клас.

Для занять фізичною культурою орендується спортивний зал ДЮСШ, який знаходиться поруч із коледжем.

Заслуговують на увагу кабінети загального догляду за хворими (зав. Дьогтяр Н.М.), внутрішньої медицини (зав. Шулла М.І.), хірургії (зав. Литвиненко Н.В.), акушерства і гінекології (зав. Кравченко Т.В.) , тренажерний (зав. Дьогтяр Н.М.), комп’ютерний (зав. Борозняк О.В.), інфектології (зав. Кузнєцова Л.П.).

Крім того, дані кабінети розміщені в стаціонарному корпусі лікарні, що дає змогу значно покращити практичну підготовку студентів, наблизити її до місць основної роботи майбутніх спеціалістів. Завдяки цьому студенти коледжу мають прекрасну можливість вивчати дисципліни професійної та практичної підготовки безпосередньо біля ліжка хворого, бути обізнаними з новими діагностичними медичними технологіями, сучасними методами лікування хворих.

Удосконалити професійні навички, відпрацювати пропущені практичні заняття, підготуватися до іспитів студенти коледжу мають змогу в тренажерному кабінеті, який має всі необхідні умови для практичного тренінгу. Створені методичні комплекси виробничої та переддипломної практики для обох спеціальностей,  які містять матеріали щодо організації проведення, керівництва та контролю всіх її видів: направлення, витяги з наказів коледжу і лікарні, путівки, протоколи інструктажу з техніки безпеки перед виходом на практику, підтвердження про прибуття. Не один рік в коледжі на всі види практики діють єдині щоденники для студентів, які включають необхідні зразки медичної документації, графіки проходження практики, перелік практичних навичок, облік роботи, контроль загального, безпосереднього та методичного керівників, перелік тем для самостійної роботи та ін. Це дає змогу ефективніше контролювати проходження практики студентами, дотримуватись єдиних вимог до оформлення її результатів.

Двічі на рік проводяться контрольні зрізи практичних навичок, результати яких обговорюються на засіданні циклової комісії клінічних дисциплін.

Значна увага приділяється протягом року підсумковій практиці студентів освітньо-професійної програми "Сестринська справа". Викладачами-клініцистами створені комплекси методичного забезпечення даного виду практики, під постійним контролем викладачів проводяться відпрацювання практичних навичок біля ліжка хворого.

Належна увага в коледжі приділяється пошуково - дослідницькій  та гуртковій роботі. Пріоритетним напрямком дослідницько-пошукової роботи в коледжі є питання "Динаміка захворюваності на онкохвороби в Яготинському районі за 2015-2020 рр." Результатом роботи гуртків хірургічного, терапевтичного, гуртка інфектології, акушерства та гінекології стало виготовлення діаграм, схем, порівняльних таблиць та унаочнення для кабінетів клінічних дисциплін.

 

Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 459
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024