Меню сайту
Корисні посилання

Практичне навчання

Організація і проведення  всіх видів практичного навчання, яке має на меті набуття та закріплення студентами професійних 

Базами проходження виробничої та переддипломної практик студентів коледжу є: Яготинська ЦРЛ, Згурівська ЦРЛ, Березанська МЛ, Баришівська ЦРЛ, Бориспільська ЦРЛ, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ та Український державний соціальний центр ветеранів війни  в с. Циблі.навичок та вмінь із відповідної спеціальності, здійснюється згідно з наказом № 690 Міністерства охорони здоров"я України від 07.12.2005 р. на практичних базах м. Яготина та Київської області,  які затверджені наказом № 26-Н Департаменту охорони здоров’я  Київської облдержадміністрації від 09.02.2015 р.

Метою виробничої практики є удосконалення студентами навичок зі спеціальності, закріплення та систематизація знань та вмінь відповідно до стандартів практичної підготовки медичної сестри та фельдшера.

Коледж має відповідно до вимог навчальних планів  3 лабораторії, 17 кабінетів, 1 комп’ютерний клас.

Для занять фізичною культурою орендується спортивний зал ДЮСШ, який знаходиться поруч з коледжем.

Заслуговують на увагу кабінети загального догляду за хворими (зав. Дьогтяр Н.М.), терапії (зав. Шулла М.І.), хірургії (зав. Литвиненко Н.В.), акушерства і гінекології (зав. Кравченко Т.В.) , педіатрії (зав. Гопкало Ю.П.), тренажерний (зав. Гавриленко Т.М.), комп’ютерний (зав. Кошма О.М.), інфекційних хвороб (зав. Кузнєцова Л.П.).

Крім того, дані кабінети розміщені в стаціонарному корпусі лікарні у відповідних відділеннях, що дає змогу значно покращити практичну підготовку студентів, наблизити її до місць основної роботи майбутніх спеціалістів. Завдяки цьому студенти коледжу мають прекрасну можливість вивчати дисципліни професійної та практичної підготовки безпосередньо біля ліжка хворого, бути обізнаними з новими діагностичними медичними технологіями, сучасними методами лікування хворих.

Удосконалити професійні навички, відпрацювати пропущені практичні заняття, підготуватися до іспитів студенти коледжу мають змогу в тренажерному кабінеті, який має всі необхідні умови для практичного тренінгу. Створені методичні комплекси виробничої та переддипломної практики для обох спеціальностей,  які містять матеріали щодо організації проведення, керівництва та контролю всіх її видів: направлення, витяги з наказів коледжу і лікарні, путівки, протоколи інструктажу з техніки безпеки перед виходом на практику, підтвердження про прибуття. Не один рік в коледжі на всі види практики діють єдині щоденники для студентів, які включають необхідні зразки медичної документації, графіки проходження практики, перелік практичних навичок, облік роботи, контроль загального, безпосереднього та методичного керівників, перелік тем для самостійної роботи та ін. Це дає змогу ефективніше контролювати проходження практики студентами, дотримуватись єдиних вимог до оформлення її результатів.

Двічі на рік проводяться контрольні зрізи практичних навичок, результати яких обговорюються на засіданні циклової комісії клінічних дисциплін.

Значна увага приділяється протягом року підсумковій практиці на відділенні "сестринська справа". Викладачами-клініцистами створені комплекси методичного забезпечення даного виду практики, під постійним контролем викладачів проводяться відпрацювання практичних навичок біля ліжка хворого.

Належна увага в коледжі приділяється пошуково - дослідницькій  та гуртковій роботі. Пріоритетним напрямком дослідницько-пошукової роботи в коледжі є питання "Динаміка захворюваності на онкохвороби в Яготинському районі за 2010-2015 р.р." Результатом роботи гуртків хірургічного, терапевтичного, гуртка інфекційних хвороб, акушерства та гінекології стало виготовлення діаграм, схем, порівняльних таблиць та унаочнення для кабінетів клінічних дисциплін.

 

Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 369
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018